Sony Ericsson Xperia Mini - tapety - hry - videa

Hraješ rád hry, stahuješ rád tapety a aplikace, koukáš rád na videa a to vše děláš nejraději zadarmo? Pak jsi nemohl narazit na lepší část internetu, než kde se právě nacházíš. Nabídnu Ti tady tapety zdarma, hry zdarma i video, kde si mě budeš moci prohlédnout ještě před tím, než si mě třeba koupíš doopravdy.

Tapety

Nezapomeň, že základem úspěšně zobrazené tapety je její rozlišení vzhledem k mým možnostem. 320x480, to je to magické číslo, které budeš potřebovat, až si budeš vybírat vhodné tapety. Najdeš tady ukázku tapet pro Sony Ericsson Xperia mini.

tapeta tapeta tapeta
tapeta tapeta tapeta

Navíc Ti přidávám i odkaz, kde jsou tapety 320x480 ke stažení. Z tak velkého množství si určitě vybereš.

Hry

Bez zbytečného vymlouvání zapni Android Market a stahuj hlava nehlava! Všemožné hry čekají právě na Tebe (některé zdarma, ty nejlepší z nich za poplatek). Nemusíš se bát, sice jsem menšího vzrůstu, zato mám neuvěřitelný výkon, kdy Ti umožním hrát i ty nejnovější hry. Takže se spolu se Sony Ericssonem Xperia mini pusť do dobrodružství a objevuj, co všechno je ve světě her nového. Navíc si podle hodnocení a popisu hry přesně vybereš tu, na kterou máš zrovna náladu.

hry

Videa

Musím Tě předem zklamat, pokud sis myslel/a, že tu najdeš nějaká videa ke stažení. Ba naopak, nabídnu se Ti v celé své kráse, a to díky klukům z mobilenet.cz, kteří mě recenzují ve svém videu. Pokud máš několik minut čas, vychutnej si tohle video a rozhodni se, jestli jsem pro Tebe ideálním kandidátem. Nebo zabrouzdej do mého diskusního fóra (nahoře vpravo) a zkus najít ještě něco ohledně her zdarma, tapet zdarma, nebo třeba schémat. Určitě na něco narazíš. S pozdravem, Sony Ericsson Xperia mini.