Sony Ericsson Xperia Mini - příslušenství

V této části webu uvedu několik příslušenství, které je podle mého názoru neméně důležité, jelikož mě ochrání před nečekanými pády, škrábanci, prachem, nečistotami a celkově hrubým zacházením. Navíc jsou položky opatřeny porovnávačem cen heureka.cz, takže nakupuješ chytře a nejlevněji!

Screenshield fólie na celé tělo pro Sony Ericsson Xperia mini.

Tato kvalitní ochranná fólie mě ochrání před veškerými škrábanci, leč je můj displej velmi kvalitní sám o sobě. Pokud mi chceš ale dopřát výtečnou ochranou, nebudu se zlobit.

Pořádná palba pro uši

Odvaž a uvolni se. Tyto reproduktory jsou příjemně malé, takže je můžeš rozbalit kdykoliv a uchvátit tak okolí skvělými písněmi ze své sbírky. Hrají dokonale čistě, tak se ničeho neboj a pořiď si je.

Sony Ericsson MS-450 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Datový kabel Sony Ericsson EC700

Pokud mě budeš chtít někdy propojit k počítači, slouží k tomu tento kabel, který stojí pár korun a je se mnou kompatibilní. Data budu přenášet velmi rychle, takže Tě to bude určitě i bavit.

Sony Ericsson EC-700 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Handsfree set

Pokud rád/a posloucháš muziku, určitě si pořiď tato skvělá sluchátka, která dokonale přilnou ke Tvým uším, zatlumí okolí, a zdůrazní basy bez toho, aniž bys někoho rušil/a. Navíc můžeš pomocí nich přijímat hovory.

Sony Ericsson MH-700 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>