Sony Ericsson Xperia Mini - moje výhody a nevýhody

Je samozřejmé, že i já musím mít své výhody a nevýhody, protože nikdo v dnešní době není dokonalý. Zkus porovnat moje plusy a mínusy a třeba zjistíš, že jsem ideálním kandidátem jako dárek pro přítelkyni na Vánoce. Pokud se Ti znelíbím, vpravo dolů jsem vypsal pár mých kamarádů, tak třeba si vybereš některého z nich.

Výhody

multitouch Absolutně největší výhodou je cena poměrná k mému úžasnému výkonu. Další výhodou je rychlý procesor, dostatečná paměť RAM, svižné reakce, malé rozměry, různá senzorová tlačítka, perfektně sladěný Android, výkonný fotoaparát s možností natáčet HD videa, precizně provedený nevrzající design. To jsem se rozjel, viď? Určitě bych narazil na další skvělé výhody, kterými jako Sony Ericsson Xperia mini disponuji, ale budou uvedeny jak na fóru, tak v technické specifikaci na další stránce.

Nevýhody

hd_ready Někdo nejspíš nepřenese přes srdce úhlopříčku displeje 3‘‘, při velké zátěží se samozřejmě jemně zahřívám (alespoň Ti nebude zima na ruce), velkým nedostatkem je nevyměnitelná baterie. Ano, pokud ji budeš chtít vyměnit, musíš s ní do servisu, protože ji mám v sobě zabudovanou napevno. A trochu mě mrzí, že Ti nemohu nabídnout multi-touch technologii, kterou nabízí spousta mých kamarádů. Ale co se dá dělat, za takovou cenu nemůžu být úplně perfektní. Na co by si potom lidé stěžovali? Tvůj Sony Ericsson Xperia mini. Jo, abych nezapomněl, zkus mrknout na diskusní fórum, které je celé věnované mě, takže se i tam dozvíš spoustu nových informací, rad a postřehů.