Sony Ericsson Xperia Mini - vybavení a funkce telefonu

Jedním kliknutím ses dostal až sem, na stránku, kde rozeberu své skvělé vlastnosti, po kterých lidé v dnešní době tak touží. Snad jsi jedním z nich a potěším Tě všemi informacemi, které na sebe uvedu. Kdyby ne, koukni vpravo dolů, uvedl jsem tam několik svých kamarádů, kteří by Tě mohli zaujmout, pokud to já nedokážu.

Facebook ožívá jedině v Xperii

xperia mini Co lepšího pro Tebe může být (beru-li v potaz, že jsi na Facebooku stejně často, jako když dýcháš vzduch potřebný pro život), když se Alba ze sítě Facebook objeví přímo v galerii Tvého Sony Ericsson Xperia mini? Přímo k obrázkům můžeš navíc přidávat a odebírat komentáře, sdílet, doporučovat je. Už nikdy nepropásneš ničí narozeniny ani žádné důležité události Tvých přátel. Vše se totiž automaticky zobrazuje v kalendáři. Z přehrávače hudby můžeš na sociální síť odeslat „Like“ u Tvé oblíbené písničky/alba a mnoho dalšího. Xperia mini úzce spolupracovala s Facebookem při vytváření tohoto prostředí, takže se jen jednou přihlaš ze svého Sony Ericsson Xperia mini, a nebudeš se stačit divit.

Reality Display s enginem Mobile Bravia

xperia mini Je jasné, že Ti nebudu moci nabídnout ultravelký 4,27‘‘ displej jako třeba můj kámoš Samsung Galaxy S2, ale věř, že i já se svým kompaktním rozměrem 3'' dokážu udělat divy. Můj displej je kapacitní, má rozlišení 320x480 TFT a nabízí 16 milionů barev. Díky jeho rozměrům se však jedná o velmi úsporný displej, který Ti nabídne o to delší životnost baterie na jedno nabití (při normálním používání není problém vydržet s baterií 3 dny). Mobile Bravia nabízí vyšší kontrast, bohatší barvy a ostrý obraz. Ač je můj displej menší, všechno mám vykreslené a přehledné. Jsem šikovný Sony Ericsson Xperia mini.

Wi-Fi, E-mail, sdílení DLNA a FM Rádio v kapse

xperia mini Ke zmíněné Wi-Fi - v dnešní době je snad samozřejmé, že se můžeš připojit odkudkoli (z letiště, kavárny nebo domu). Já Ti však garantuji, že proces proběhne snadno a velmi svižně. Až přiletíš na letiště vzdálené od toho prvního letiště několik set kilometrů, zkontroluj si pomocí Wi-Fi e-mailového klienta, který je navíc vestavěný a kvalitně zpracovaný. Při letu poslouchej vestavěné FM rádio (pokud nějaké v takové výšce naladíš) a po příletu zpět domů můžeš všem ukázat díky DLNA - což je možnost Wi-Fi bezdrátově se připojit k elektronickým zařízením - obrázky a videa, které jsi natočil v HD kvalitě klidně na domácím televizoru.

Udělej si to podle sebe, jak jen to máš nejraději

xperia mini Snažím se Ti vyjít maximálně vstříc, dovolím Ti tedy seskupení oblíbených 16 aplikací do rozbalitelných složek v každém ze čtyř rohů domovské obrazovky. Potom stačí už jen jedno kliknutí a Tvoje oblíbená aplikace bude v cuku letu spuštěna. Samotných ploch si samozřejmě můžeš nastavit víc a oblíbeně mezi nimi listovat a přidávat si na ně užitečné aplikace, odkazy, hry, hodiny, kontakty, počasí, a podobně. Dále systém nabízí horní oznamovací lištu, kde uvidíš veškeré zmeškané hovory, příchozí zprávy, stahované aplikace, upozornění na aktualizace, co právě hraje za muziku a tak dále. Doufám, že si práci se Sony Ericsson Xperia Mini užiješ plnými doušky.

Mé vnitřnosti

xperia mini Rozměry a velikost nejsou dávno důvodem k předsudkům, své o tom vím i já sám. Člověk si řekne, že nějaký miniaturní Sony Ericsson Xperia mini nebude stát za nic, opak je však pravdou. Mnoho lidí si mě oblíbilo kvůli úžasným funkcím a kompaktnosti, které svým uživatelům nabízím. Uvnitř mi koluje pravidelná dávka 1 000 MHz spolu s 512 MB pamětí RAM, díky které si uchovám veškeré potřebné informace a data. Operační systém mám nainstalovaný Android 2.3.3 (v dnešní době si již můžeš stáhnout nový, Android 2.3.4). Zbytek technických specifikací nalezneš v diskusním fóru, kam se určitě taky zapoj a přidávej různé aktuality!

Android Market - vybírej ze všeho zdarma

xperia mini Hledáš do telefonu nějakou užitečnou aplikaci, která by Tě zabavila, nebo sháníš tapetu, která by Tě rozveselila? Nebo hledáš něco úplně jiného, ale nevíš kde, natož co? Tak klikni v Sony Ericsson Xperia mini na ikonku nazvanou Android Market a dalších pár hodin Tě tu neuvidím. Přes tento důmyslný program si totiž konečně upravíš mobil přesně podle Tvých představ, aby byl skutečně Tvůj. Stáhneš si poslední 3D hru nebo fotbal a máš o zábavu postaráno. To Ti garantuji, jako že se Sony Ericsson Xperia mini jmenuji!

5 MPx - bude to stačit?

xperia mini Vzhledem k mé velikosti mě lidé podceňují už i kvůli fotoaparátu. Světe div se, za sebe mohu hovořit, že tak špatný opravdu nejsem. Fotím s rozlišením 5 MPx (max. 2 560 x 1 920 px), nabízím autofocus, LED blesk, nesčetné možnosti při focení - rozpoznání obličeje, redukce efektu červených očí, Geo Tagging, obrázkové blogování (během několika vteřin máte obrázek postnutý na internetu), stabilizátor videa a podobně. Na to, že jsem poměrně malý přístroj s dlouhým jménem Sony Ericsson Xperia mini tak toho umím fakt hodně, že?